کنسرت خواننده لهستانی با ارکستر فیلارمونیک کرج

ارکستر فیلارمونیک کرج با همراهی خواننده و نوازنده لهستانی به مناسبت بزرگداشت روز جهانی مولانا کنسرتی را در فرهنگسرای ارسباران تهران برگزار می کنند .

به گزارش سرویس موسیقی هفت گاه ، «دو دوست» عنوان کنسرت پژوهشی موسیقی به مناسبت  بزرگداشت روز جهانی مولانا است که ساعت ۱۷:۳۰ روز یکشنبه ۲۶ آذر با همکاری فرهنگسرای ارسباران برگزار خواهد شد در این کنسرت که اجرای بداهه خواهد بود ، ماریوش کلوح خواننده و نوازنده لهستانی به همراه ارکستر فیلارمونیک کرج به رهبری سیامک کلانتری آثاری را اجرا می کنند .

محسن کرمی خواننده ، پرهام کبیری نوازنده مهمان ، اشکان احمدی و سروه حسنی  دکلمه اشعار ، حمیدرضا طبسی و نگین موسوی نوازندگان سولیست و ماریوش کلوح خواننده و نوازنده لهستانی عوامل اجرایی کنسرت را تشکیل می دهند .

ماریوش کلوح خواننده و نوازنده لهستانی نیز متاثر از فضای موسیقی خانقاهی ایران است که به گفته خودش ، عشق به مولانا باعث شده تا با سبک های مختلف موسیقی و شعر ایرانی مانوس شود . او از ریتم شعرهای مولانا و از گرایش‌های مختلف موسیقی ایرانی الهام گرفته است .

ارکستر فیلارمونیک کرج از سال ۹۴ فعالیت رسمی خود را شروع کرده و این سومین باری است که طی ماه‌های گذشته اجرای زنده ای را روی صحنه می برد .

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × یک =