۱۷۰۰ اثر متقاضی حضور در بخش ملی جشنواره فیلم کوتاه «حسنات»

بنا بر اعلام دبیرخانه هفتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه «حسنات» اصفهان ، پرونده ثبت آثار بخش ملی این دوره از جشنواره با ارسال یک هزار و ۷۰۰ اثر بسته شد .

به گزارش سرویس سینمایی هفت گاه به نقل از ستاد خبری هفتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه «حسنات» ، فراخوان هفتمین دوره این جشنواره نیمه مرداد سال جاری اعلام شد و پس از یک دوره تمدید ، دبیرخانه این جشنواره به کار خود در حوزه ثبت آثار در اول آذر پایان داد .

بنا بر اعلام دبیرخانه این جشنواره در مجموع یک هزار و ۷۰۰ اثر در بخش ملی در سایت هفتمین دوره جشنواره «حسنات» به ثبت رسیده است و هنرمندان می‌توانند تا نهم آذرم آثار خود را به دبیرخانه هفتمین جشنواره «حسنات» اعلام کنند .

گفتنی است از مجموع آثار ارسال شده به دبیرخانه هفتمین جشنواره «حسنات» ۵۵۰ اثر در بخش فیلمنامه ، ۶۷۶ اثر در بخش داستانی، ۱۱۱ اثر در بخش انیمیشن و ۳۶۳ اثر در بخش مستند بوده است .

یک هزار و ۳۸ هنرمند از  ۲۲۴ شهر ایران  آثار خود را در بخش‌های داستانی ، انیمیشن ، مستند و فیلمنامه به دبیرخانه هفتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه «حسنات» اصفهان ارسال کرده‌اند .

آخرین مهلت ارسال آثار عموم مردم کشور به بخش «هر شهروند یک فیلم کوتاه » جشنواره «حسنات» نیز اول بهمن ماه اعلام شده است و علاقمندان می‌توانند به منظور اطلاعات بیشتر به سایت جشنواره به نشانی hasanatfilm.ir مراجعه کنند ضمن اینکه تاکنون ۳۰۲ اثر نیز به این بخش از جشنواره ملی فیلم کوتاه «حسنات» اصفهان ارسال شده است.

هفتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه «حسنات» از ۱۱ تا ۱۴ اسفند و مصادف با هفته احسان و نیکوکاری در اصفهان برگزار خواهد شد .

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − 3 =