زمان ثبت‌نام اهالی رسانه برای جشنواره فیلم فجر اعلام شد

ثبت نام اهالی رسانه برای حضور در سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر از اوایل آذر ماه آغاز می شود .

به گزارش سرویس سینمایی هفت گاه ، مدیر روابط عمومی سی و ششمین جشنواره ملی فیلم فجر ، روز چهارشنبه درباره اینکه پردیس ملت به تنهایی سینمای اهالی رسانه خواهد بود، اظهار داشت : اکنون آمار دقیقی از میزان ثبت نام اهالی رسانه برای جشنواره فیلم فجر در دست نداریم ، بنابراین پس از کامل شدن ثبت نام ، تصمیم نهایی در این باره گرفته خواهد شد .

جشنواره فیلم فجر

مسعود نجفی افزود : اگر تعداد ثبت نام‌ها بیشتر از گنجایش پردیس ملت باشد احتمال اضافه شدن یک سینما دیگر مخصوص اهالی رسانه وجود دارد .

مدیر روابط عمومی سی وششمین جشنواره ملی فیلم فجر درباره علت انتخاب پردیس ملت برای اهالی رسانه گفت : بررسی ها لازم را در این زمینه انجام دادیم و از میان دو گزینه نهایی چارسو و ملت با توجه به ۳۰۰ صندلی اضافه ای که ملت نسبت به چارسو داشت به این انتخاب رسیدیم .

نجفی به توجه ویژه این دوره از جشنواره به سینمای مردمی اشاره کرد و ادامه داد  : قصد داریم در این دوره ، سینماهای مردمی را با حضور عوامل فیلم پررنگ تر کنیم ، بنابراین طبق تصمیم های گرفته شد عوامل فیلم ها نسبت به سال گذشته بیشتر در اکران های مردمی شرکت خواهند کرد .

نجفی خاطرنشان کرد : نقد و بررسی فیلم ها پس از اکران در سینما رسانه برگزار خواهد شد و عوامل فیلم تنها در زمان نمایش آثارشان در سینما رسانه حضور خواهند داشت . البته در صورتی که سینما رسانه ظرفیت داشته باشد برخی سینماگران می‎توانند در سینما مخصوص رسانه آثار جشنواره را تماشا کنند .

سی وششمین جشنواره ملی فیلم فجر از ۱۲ تا ۲۲ بهمن ماه به دبیری ابراهیم داروغه زاده برگزار می شود .

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 + 12 =