برگزاری جشنواره دانشجویی نقاشی «ژکال» در گالری ملت

سومین دوره جشنواره دانشجویی نقاشی «ژکال» هفته پایانی فروردین در گالری پردیس ملت برگزار می شود.

به گزارش سرویس هنرهای تجسمی هفت گاه به نقل از روابط عمومی موسسه تصویر شهر، مراسم افتتاحیه سومین دوره جشنواره «ژکال» بیست و چهارم فروردین ماه ساعت ۱۶ تا ۲۰ در گالری پردیس ملت برگزار می شود.

جشنواره «ژکال» برای سومین دوره پیاپی به همت گروهی از دانشجویان رشته نقاشی دانشگاه هنر برگزار می شود، مهگل محمدی دبیر این دوره و بهنام کامرانی، جمال عرب زاده و محمدعلی بنی اسدی اعضای هیات انتخاب آن هستند.

در این دوره از جشنواره بیش از ۹۰۰ اثر از دانشجویان سراسر کشور به دبیرخانه جشنواره ارسال شده و از این تعداد ۱۲۵ اثر به مرحله دوم راه یافته است که کار داوری این آثار بر عهده بهنام کامرانی، جمال عرب زاده، فریدون امیدی، خسرو خسروی و محمدعلی بنی اسدی است.

این نمایشگاه از بیست و چهارم فروردین تا پنجم اردیبهشت از ساعت ۱۱ تا ۲۰ در گالری پردیس ملت واقع در خیابان ولیعصر (عج)، ابتدای بزرگراه آیت الله هاشمی رفسنجانی، رو به روی بزرگراه کردستان، پردیس سینمایی ملت، طبقه منفی ۲ دایر است.

مراسم اختتامیه سومین دوره جشنواره دانشجویی نقاشی «ژکال» سی و یکم فروردین ماه از ساعت ۱۷ الی ۲۰ در دانشکده هنرهای کاربردی دانشگاه هنر، پردیس فارابی برگزار می شود.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − چهار =