برگزیدگان بخش دستگاهی هشتمین جشنواره موسیقی جوان

هشتمین جشنواره موسیقی جوان با معرفی برگزیدگانش به کار خو  پایان داد .

هفت گاه

به گزارش خبرنگار سرویس موسیقی هفت گاه ، مراسم اختتامیه هشتمین جشنواره موسیقی جوان به دبیری هومان اسعدی ، شامگاه بیستم شهریور ماه در تالار وحدت برگزار شد .

برگزیدگان بخش دستگاهی هشتمین جشنواره موسیقی جوان به شرح زیر می باشد .

ساز تار :

گروه سنی الف :

رتبه اول : آرمان سیف نژاد از اصفهان

رتبه دوم : محمدعلی نکیسایی از شیراز

رتبه سوم : امیرحسین باجلان از تهران

گروه سنی ب :

رتبه اول : امیر احدی از ابهر و پانیذ  مجاهدنیا از کرج ، به طور مشترک

رتبه دوم :  آرین طوفانی از مشهد

رتبه سوم : مسعود آذین از تهران

گروه سنی ج :

رتبه اول : میلاد محمدی از تهران

رتبه دوم : فرشاد خزایی از همدان

رتبه سوم : امیرعلی لطفی فروشانی از خمینی شهر و مصطفی محمودجانلو از گلوگاه ، به طور مشترک

ساز سه تار :

در گروه سنی الف :

رتبه اول : محمدامین ملایی از تهران اول

رتبه دوم : محمد رهبری مقدم از تهران

رتبه سوم : مهدی آریایی از شیراز

در گروه سنی ب :

رتبه اول : هما میوانی قوچانی از قوچان

رتبه دوم : محمدجواد احمدزاده از تهران

رتبه سوم : به امیررضا پاک نژاد از تهران

در گروه سنی ج :

رتبه اول : روناک محرابی نسب از تهران و سید مسعود سجادی از شیراز ، به طور مشارک

رتبه دوم : عطااله ایمانی از مرند

رتبه سوم : امیرحسین حقیقی مقدم از الشتر

ساز کمانچه :

گروه سنی الف :

رتبه اول : سارا کنگرلو از تهران

رتبه دوم : محمدحسین قضایی از تهران

رتبه سوم : میانا عالمی از ساری

گروه سنی ب :

رتبه اول : فرزان پورعارف از بیرجند

رتبه دوم : کیهان فتحی از شهریار

رتبه سوم : مشکات نصیری از زنجان

گروه سنی ج :

رتبه اول : چکاد فشارکی از تهران

رتبه دوم : متین آهنگری از تهران

رتبه سوم : مهبد نبوی از آمل

ساز قانون :

 گروه سنی الف :

رتبه اول : بهار امراللهی از تهران

رتبه دوم : ستایش حامدی از تهران

رتبه سوم : آیناز راثی از تهران

گروه سنی ب :

هیئت داوران هیچ یک از شرکت کنندگان این بخش را حائز رتبه  تشخیص نداد.

گروه سنی ج :

رتبه اول :  یاسمن نجم الدین از سمنان

رتبه دوم : امیرحسین مختاری شهرستانی از اصفهان

رتبه سوم : مژگان محمدحسینی از تهران

ساز سنتور :

گروه سنی الف :

رتبه اول : آرمان مهدیه نجف آبادی از نجف آباد

رتبه دوم : محمدرضا ترحمی از سمنان

رتبه سوم : پوریا تقی پور از کرج

گروه سنی ب :

رتبه اول : سید رامتین نظری جو از تهران

رتبه دوم : محمدصدیق موحد از قم

رتبه سوم : مرتضی تقوی آلاشتی از تهران

گروه سنی ج :

رتبه اول : وصال صالحیان از سمنان

رتبه دوم :  فرزین کشاورز از تهران

رتبه سوم : سید محمدحسین ابوفاضلی از قائم شهر

ساز عود :

گروه سنی الف:

هیئت داوران این بخش هیچ یک از شرکت کنندگان را شایسته کسب عنوان اول و دوم و سوم ندانستند.

گروه سنی ب :

رتبه اول به آریا لطیف پور از تهران

رتبه دوم به حجت فرجیان از تهران

رتبه سوم به آرمین حسینی از تهران

گروه سنی ج :

رتبه اول : یاسمین شاه حسینی از تهران رسید

رتبه دوم :

هیئت داوران در این بخش هیچ شرکت کننده ای را شایسته کسب رتبه دوم تشخیص نداد.

رتبه سوم : شهریار جعفری از سمنان و محمدرضا پوستی از تهران ، به طور مشترک

ساز نی :

گروه سنی الف :

رتبه اول : نیما صدیق زاده دلوی از تبریز

رتبه دوم : طاها وفائی نژاد از ساری

رتبه سوم : لاله عباسی از ساری

گروه سنی ب :

رتبه اول به سجاد شاهرخی از خوانسار

رتبه دوم به کیارش بکتاشیان از اصفهان

 رتبه سوم به محمد فاتحی از شهرضا

گروه سنی ج :

رتبه اول : حسین خوش چهره زیبا از تهران

 رتبه دوم : سید علی حسینی آقابابایی از قزوین

رتبه سوم : سیاوش محمدی نودهی از کرج

 آواز ایرانی :

 گروه سنی الف :

هیئت داوران هیچ یک از شرکت کنندگان را شایسته کسب عنوان اول و دوم ندانستند.

رتبه سوم : امین جباری از تهران و علی قدیری از شاهین شهر و صادق روغنی از دزفول ، به طور مشترک

گروه سنی ب :

رتبه اول : احسان نصیبی از مشهد

رتبه دوم : بهنام محمودی از کرمانشاه

رتبه سوم : احمد فراوش از دزفول

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 3 =