بزرگان نقاشی «فصلی از هنر» را در خانه هنرمندان رقم می‌زنند

«فصلی از هنر» عنوان نمایشگاهی است که انجمن هنرمندان نقاش ایران از ۵ دی ماه، در نگارخانه‌های خانه هنرمندان ایران برگزار می‌کند.

هفت گاه

به گزارش سرویس هنرهای تجسمی هفت گاه به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، به همت کمیته نمایشگاه‌های انجمن هنرمندان نقاش ایران، نمایشگاه گروهی نقاشی و مجسمه با عنوان «فصلی از هنر» عصر جمعه ۵ دی‌ماه ساعت۱۷ ‌در تمامی نگارخانه‌های خانه هنرمندان ایران افتتاح می‌شود.

برای برپایی این نمایشگاه حدود ۱۰۰ اثر از ۶۰ هنرمند عضو انجمن نقاشان ایران که همگی از هنرمندان حرفه‌ای و پیشکسوت نقاش و مجسمه‌ساز هستند، جمع‌آوری شده است. آثار هنرمندانی چون مهدی حسینی، گیزلا سینایی، منوچهر معتبر، علی‌اکبر صادقی، صادق تبریزی، یعقوب امامه‌پیچ، سعید شهلاپور‌، بابک اطمینانی‌، حسین ماهر‌، کریم نصر‌، امین نورانی‌، بهروز دارش‌، ایران درودی ، فریده  لاشایی و… در این نمایشگاه در معرض نمایش و فروش گذاشته می‌شود.

علاقه‌مندان به بازدید و خرید از این نمایشگاه می‌توانند تا ۱۸ دی‌ماه همه روزه از ساعت ۱۳ تا ۲۰ به نشانی خیابان آیت‌الله طالقانی، خیابان شهید موسوی شمالی، باغ هنر، خانه هنرمندان ایران مراجعه کنند.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 6 =