تقدیر از استاد فرهاد فخرالدینی و بانو سیمین غانم در دومین جشن سالانه موسیقی ما

دومین جشن همدلی اهالی موسیقی ایران با معرفی برترین‌های این حوزه در سال ۹۲، دوشنبه ۳۱ شهریور در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود.
 هفت گاه

به گزارش سرویس موسیقی هفت گاه ، پس از برگزاری موفقیت‌آمیز نخستین جشن همدلی اهالی موسیقی در سال گذشته و بازتاب‌های مختلفی که این برنامه در رسانه‌های داخلی و خارجی داشت، دومین دوره جشن سالانه «موسیقی ما» با انتخاب برترین‌های این حوزه در سال ۹۲ و تقدیر از چهره‌های ماندگار موسیقی کشور در تالار وحدت برگزار می‌شود.
برگزیدگان این مراسم هنرمندانی هستند که طی یک نظرسنجی فراگیر در دو بخش «کارشناسی» (با آراء بیش از صد نفر از کارشناسان موسیقی) و «مردمی» (با رأی نزدیک به ۱۵۰هزار نفر از علاقه‌مندان موسیقی) انتخاب شده و از آنها با اهدای تندیس «موسیقی ما» و لوح‌های نفیس تقدیر خواهد شد.

انتخاب برترین آلبوم موسیقی (سنتی، تلفیقی و پاپ)، برترین قطعه موسیقی (سنتی، تلفیقی و پاپ)، برترین آهنگساز (سنتی و پاپ)، برترین تنظیم‌کننده موسیقی پاپ، برترین شاعر و ترانه‌سرا، برترین شعر و ترانه و… از موارد این نظرسنجی بوده است. در روزهای آینده، نامزدهای دریافت جوایز در رشته‌های مختلف را اعلام خواهد شد.

همچنین به سیاق جشن‌هایی از این دست، اجرا‌های زنده ویژه سنتی، تلفیقی و پاپ نیز تدارک دیده شده که در خلال برنامه به اجرا در خواهند آمد. تقدیر از دو تن از پیشکسوتان نامدار عرصه موسیقی نیز از دیگر برنامه‌های ویژه این مراسم خواهد بود که همچون سال گذشته مورد توجه اهالی و علاقه‌مندان موسیقی قرار خواهد گرفت.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک + دو =