علت توقف بلیت فروشی در فستیوال “موسیقی الکترونیک تهران” چه بود ؟

در حالی که تنها سه روزبه آغاز نخستین دوره فستیوال موسیقی الکترونیک تهران زمان باقی مانده توقف چند ساعته بلیت فروشی این فستیوال و شایعه لغو کل این فستیوال خیلی زود در فضای مجازی منتشر شد که با واکنش هایی نیز رو به رو شد.

به گزارش سرویس موسیقی هفت گاه به نقل از  روابط عمومی نخستین دوره فستیوال موسیقی الکترونیک تهران، در روزهای گذشته حواشی مختلف پس از آغاز بلیت فروشی فستیوال موسیقی الکترونیک تهران رخ داد و حتی چند ساعتی هم سایت بلیت فروشی به دستور مراجع و مدیران فرهنگی بلیت فروشی این فستیوال را متوقف شد و همین اتفاقات باعث برخی حواشی در فضای مجازی گردید.

بنا به اعلام ستاد برگزاری فستیوال از اجرای دو تن از شرکت کنندگان در این فستیوال که همه مجوزهای لازم برای حضورشان در این فستیوال نیز اخذ شده بود، به یک باره ممانعت به عمل آمده و بلیت فروشی فستیوال به دلیل حضور اسم این دو چهره بسته شد و پس از پیگیری‌های لازم مشخص شد که پویا معمارزاده و محمد صادقی به دلایلی اجازه حضور در این فستیوال را ندارند و پس از حذف آنها از لیست فستیوال بار دیگر روند بلیت فروشی از سر گرفته شد.

حمید خسروبیگی مدیر برگزاری فستیوال موسیقی الکترونیک درباره حذف نام این دو «دی جی» معروف نیز گفت: «تقریبا هیچ دلیلی به ما اعلام نشده ولی آنچه مشخص است فستیوال باید بدون اجرای آنها برگزار شود و توضیحات بیشتری در این باره ندارم.»

حال و در ساعات گذشته و بازگشت شرایط به حالت عادی بار دیگر اعلام شده که دو تن دیگر از حاضرین در این فستیوال بایستی حذف شوند و این روند به مرور در حال گسترش است و مشخص نیست این بی ثباتی در دفتر موسیقی از کجا و تحت تاثیر چه موضوعی نشات می‌گیرد.

این کنسرت‌ها از شنبه ۱۲ اسفند در پردیس چارسو آغاز خواهد شد. اولین فستیوال موسیقی الکترونیک تهران با حضور ۱۲ گروه موسیقی از ۱۲ تا ۱۸ اسفند به میزبانی پردیس چارسو برگزار خواهد شد.

در این برنامه جمعی از هنرمندان موسیقی الکترونیک برای اولین‌بار گرد هم می‌آیند و آثار جدیدشان را برای علاقه‌مندان این سبک اجرا کنند.

پس از حذف نام دو «دی جی» معروف، برنامه اجراهای این فستیوال به شرح زیر است: مشخص نیست این لیست تا روز آغاز فستیوال چند تغییر دیگر را به خود ببیند!

 

  • ۱۲ اسفند- Anunnaki signal (سانس اول) ، محمد رجبی (سانس دوم)

 

  • ۱۳ اسفند – M.H PROJECT (سانس اول) ، #TEHRAN (سانس دوم)

 

  • ۱۴ اسفند: گروه jetpack به همراه عرفان قوی‌قلب و امیرعلی رحمانی (سانس اول)

 

  • ۱۵ اسفند: اشکام ۱۶ اسفند: elemaun (سانس اول) ، خشایار روانگر (سانس دوم)

 

  • ۱۷ اسفند: Ali.i.a.n (سانس اول) ۱۸ اسفند: پیام رونق (سانس اول)، نیما رمضان به همراه امیر بال افشان و سیاوش حسینی‌زاده (سانس دوم)

 

 

منبع : موسیقی ما

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 5 =