معرفی تئاتر های تازه در مجموعه تئاتر شهر

برنامه این هفته مجموعه تئاتر شهر در حالی اعلام شد که سه نمایش جدید در تالار سایه و پلاتو اجرا میزبان علاقه مندان تئاتر خواهد بود.

به گزارش سرویس تئاتر هفت گاه ، در تالار سایه با اتمام نمایش «شب شرقی» به کارگردانی ناصح کامگاری ، از این هفته ۲ نمایش جدید میزبان علاقه مندان می شود.

تئاتر شهر

«نذار این خواب تعبیر بشه» عنوان نمایش جدیدی به نویسندگی و کارگردانی مهدی نصیری است که از روز سه شنبه ۲۵ مهر ماه در تالار سایه به صحنه می رود. در این اثر نمایشی که از تاریخ یاد شده ساعت ۱۸ با مدت زمان ۷۰ دقیقه به صحنه می رود بهرام تشکر ، ترانه کوهستانی ، بهروز پناهنده ، فریبا امینیان ، رضا جوشنی و هما پریان به عنوان بازیگر حضور دارند.

نمایش «پرواز شماره ۷۴۵» به نویسندگی و کارگردانی مرجان پورغلامحسین هم نمایش جدید دیگری است که  از روز دوشنبه ۲۴ مهر ماه ساعت ۲۰ به مدت زمان ۴۰ دقیقه در تالار سایه به صحنه می رود. مرجان پورغلامحسین بازیگر و گلنوش طاهری و بیتا بهارلو بازی دهندگان عروسک این اثر نمایشی هستند.

در پلاتو اجرا نیز بعد از پایان اجرای نمایش «تور عروسی مامان» به کارگردانی مریم منصوری نمایش جدیدی با عنوان «راهمرد» به نویسندگی و کارگردانی حامد هوشیاری اجرای خود را از روز سه شنبه ۲۵ مهر ماه آغاز می کند. در این اثر نمایشی که ساعت ۱۸ با مدت زمان ۵۰ دقیقه به صحنه می رود علاالدین قاسمی و بابک والی به عنوان بازیگر حضور دارند.

 نمایش «کُلُنل» به نویسندگی و کارگردانی خیرالله تقیانی پور هم ساعت ۱۹:۳۰ با مدت زمان ۱۰۰ دقیقه در تالار اصلی به صحنه می رود . در این نمایش حسین پاکدل، شهرام حقیقت‌دوست، مونا فرجاد، اتابک نادری، سیروس همتی، علی سلیمانی، وحید نفر، علی رضا ناصحی، آتیه جاوید، الهه شه‌پرست، جواد پورزند، حسین شفیعی، آناهیتا خسروی، سمیرا سلیمی، رها مقدم، محسن مهری‌دروی، میلاد ابراهیمی، محمد شکری، سیامک توده‌فلاح، امیر باده‌دست، آیسان حداد به عنوان بازیگر حضور دارند.

در تالار چهارسو نمایش «هفت عصرهفتم پاییز» به نویسندگی و کارگردانی ایوب آقاخانی و بازی رحیم نوروزی و لیلا بلوکات ساعت ۱۹:۴۵ با مدت زمان ۷۰ دقیقه پذیرای تماشاگران تئاتر خواهد بود.

نمایش «چه کسی سهراب را کشت» به نویسندگی و کارگردانی شهرام کرمی هم با بازی بهرام شاه‌محمدلو، رویا افشار، فرید قبادی، سروش طاهری، حسین پورکریمی، آبان حسین‌ آبادی ساعت ۱۹ با مدت زمان ۸۵ دقیقه به صحنه می رود.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 2 =