اجرای نمایش «فُلان و چِنان» در تماشاخانه سنگلج

نمایش «فُلان و چِنان» به نویسندگی ، طراحی و کارگردانی رضا شاهبداغی از روز سه شنبه ۲۸ آذر در تماشاخانه سنگلج روی صحنه می رود .

به گزارش سرویس تئاتر هفت گاه ، نمایش «فُلان و چِنان» به نویسندگی ، طراحی و کارگردانی رضا شاهبداغی از روز سه شنبه ۲۸ آذر در تماشاخانه سنگلج و در ساعت ۱۹ روی صحنه می رود . در این نمایش که پیشتر در هجدهمین جشنواره آیینی سنتی روی صحنه رفت بازیگرانی چون قربان نجفی ، مهناز خطیبی ، افسانه میرباقری و بیتا آزادی ایفای نقش می کنند.

در خلاصه داستان نمایش «فُلان و چِنان» آمده است : این اثر داستان کلاسیکی ندارد و  درباره زندگی شاهزاده ای است که سه زن دارد و به احوالات این زن ها پرداخته می شود. فضای نمایش در لازمانی قرار دارد و البته ارجاعاتی نه چندان صریح به زمان قاجاریه در بطن اثر وجود دارد. این شاهزاده مورد هجوم بیگانگان قرار می گیرد. زن ها در اصل روایتگر اتفاقات رخ داده می شوند .

سایر عوامل این اثر نمایشی هم عبارتند از : دستیار کارگردان : امیرحسین رحمی، دستیار دوم و منشی صحنه : فریبا نجفی ، مدیر صحنه : مَهرو رحماندوست ، مشاور کارگردان: نوید آیینی، ندا حسن زاده، طراح لباس: فریبا نجفی، عکاس: آهو قدس، الهام شاملو، نقاش پوستر و بروشور: آهو قدس، گرافیک پوستر و بروشور و عکس: فریبا نجفی، طراح نور: امیر ترحمی، اجرای نور: فریبا نجفی، گریم: سیده فریبا نورشعاع حسینی، مشاور طراحی حرکت: مجید قادری، تیزر: حسین توکلی، طراحی صدا: ایمان حیدرعلی .

نمایش «فُلان و چِنان» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی رضا شاهبداغی از روز سه شنبه ۲۸ آذر در تماشاخانه سنگلج و در ساعت ۱۹روی صحنه می رود .

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + چهار =