نمایش فیلم “بیگانه” در جشنواره فیلم مونترال کانادا

فیلم سینمایی «بیگانه» پنجمین ساخته «بهرام توکلی» است و اولین حضور و عرضه بین المللی آن توسط موسسه رسانه های تصویری انجام می پذیرد، این فیلم اقتباسی از نمایشنامه «اتوبوسی به نام هوس» اثر «تنسی ویلیامز» است که در سی و هشتمین دوره جشنواره بین المللی مونترال «کانادا» به نمایش در خواهد آمد.

فیلم بیگانه

به گزارش سرویس سینمایی هفت گاه ، روابط عمومی موسسه رسانه های تصویری، سی و هشتمین دوره جشنواره بین المللی فیلم مونترال«کانادا» از روز ۳۰ مرداد ماه به همراه ۷۷ اثر دیگر در شهر مونترال کار خود را آغاز خواهد کرد و تا ۱۰ شهریور ماه ادامه خواهد داشت.
این دوره از جشنواره به گابریل گارسیا مارکز تقدیم شده است. جشنواره شامل ۹ بخش رقابتی و غیر رقابتی می باشد، و فیلم سینمایی «بیگانه» در بخش غیر رقابتی بررسی سینمای جهان این جشنواره حضور دارد.


فیلم سینمایی «بیگانه» در روزهای ۶ و ۷ شهریور ماه به نمایش در خواهد آمد.

داستان این فیلم در مورد زن و شوهری است که در خانه ای قدیمی زندگی می کنند. زن به شدت منظم و خانه دار و ۴ ماهه است. خواهر زن بعد از فوت مادرشان چند ماه در تیمارستان بستری شده و بعد از بهبود به آموزش نقاشی می پردازد. خواهر زن پسری بزرگ دارد اما کاملا با او قطع ارتباط است و در عین حال پسری از شاگردان کلاسش به علت علاقه مند شدن به او خودکشی کرده، حالا پلیس به دنبال او برای بازجویی است. دوست مرد، عاشق خواهر زن می شود، بدون توجه به شنیدن تمام ماجراها. و در انتها خواهر زن همه چیز را رها می کند و دوباره مجنون وار تنها به ناکجا آباد می رود.

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 + 11 =