نوای لالایی های ایران و جهان در نیاوران

آنسامبل آوازی «دایان» به رهبری سیاوش لطفی ، منتخبی از «لالایی ها» ایران و جهان را چهارم دی در تالار خلیج فارس بنیاد آفرینش های هنری نیاوران اجرا می کند .

به گزارش سرویس موسیقی هفت گاه ، آنسامبل آوازی «دایان» به رهبری سیاوش لطفی ، منتخبی از «لالایی ها» ایران و جهان  را ساعت ۱۸ و ۲۰:۳۰ روز چهارم دی در تالار خلیج فارس بنیاد آفرینش های هنری نیاوران اجرا می کند . این گروه که سال گذشته کنسرت خود را  با نام «زمین، زندگی، صلح» در سالن رودکی برگزار کرده است ، در این کنسرت نیز در نظر دارد مجموعهای از لالایی‌ها و قطعات فولکلور ایران و  کشورهای مختلف جهان را برای مخاطبان اجرا کند.

کنسرت «لالاییها» در ۲ بخش اجرا خواهد شد که بخش نخست به لالاییهای ایران و جهان و بخش دوم نیز به قطعات فولک ایران و جهان اختصاص یافته است. ضمن اینکه بیشتر قطعات با همراهی پیانو و برخی نیز به صورت آکاپلا (بدون همراهی ساز) اجرا میشوند.

یکتا اعتمادی ، پگاه عینکچی (سوپرانو۱) ، سارا محسنی اردهالی ، نسیم شجاعی (سوپرانو۲) ، مریم موفقی ، سمیرا دیلمقانی (آلتو۱) ، سمیرا محسنی ، گلناز نویدان (آلتو۲) و پدرام افشاری نوازنده پیانو گروه اجرایی این کنسرت را تشکیل می دهند .

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =