همه با هم به فاجعه عظیم منا اعتراض می کنیم

کمپین میلیونی جمع آوری امضا در سایت موزه صلح تهران برای محکومیت فاجعه منا و درخواست پیگیری از سازمان ملل برای افشای حقایق این واقعه در دسترس عموم قرار گرفت.

1h

به گزارش هفت گاه ، کمپین میلیونی جمع آوری امضا در سایت موزه صلح تهران برای محکومیت فاجعه منا و درخواست پیگیری از سازمان ملل برای افشای حقایق این واقعه در دسترس عموم قرار گرفت. این کمپین به همت جانبازان موزه صلح تهران و اقشار مختلف هنرمندان و خانه سینما راه اندازی شده است.

قرار است با جمع آوری بیش از یک میلیون امضا، این متن به عنوان یک سند رسمی، به نماینده سازمان ملل در ایران تقدیم شود. متن مورد نظر برای ارائه به سازمان ملل به شرح زیر است:

” جناب آقای بان کی مون دبیرکل محترم سازمان ملل متحد با سلام و عرض ادب ما هنرمندان، ایثارگران، اصحاب رسانه، فرهنگیان، دانشگاهیان، ورزشکاران و سایر اقشار جامعه ایران، بدین وسیله همدردی و پشتیبانی خود را از همه بازماندگان اندوهگین فاجعه سرزمین منا در مناسک آیینی حج امسال اعلام کرده و از شما درخواست داریم تا با دخالت مستقیم و مسئولانه خود تمامی ابعاد این واقعه خونین را شفاف سازی نمایید. بی گمان پی گیری مجدانه این موضوع، بهترین نوع حرمت گذاری به جان و امنیت انسان های بی گناه، با توجه به شعار امسال روز جهانی صلح «هم یاری برای صلح و کرامت انسانی برای همه» از سوی سازمان ملل متحد خواهد بود. “

وبسایت فرهنگی هنری هفت گاه ضمن امضا کردن این متن از شما مخاطبین گرامی نیز درخواست می کند با مراجعه به وبسایت موزه ی صلح تهران به آدرس www.tpm.ir و شرکت در این کمپین در جمع آوری امضاء برای رسیدگی به این فاجعه عظیم سهیم باشید .

مطالب مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 5 =